İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Temizleme Hizmeti ile konut veya ticari halı ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm sağlayan, İstanbul’da deneyimli bir lider halı temizleme hizmeti sağlayanlardanız.

Eksiksiz bir halı yıkama, derinlemesine temizlik, su tahliye işlemleri, hava üfleyiciler, kurutucular ve daha fazlasını sağlamak için en son donanıma sahip geniş bir araç filosuyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşteri Odaklı
Zamanında Teslimat
Uygun Fiyat

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Özveri Halı Yıkma: Halı temizleme işlemi tipik buharlı temizlemeden% 80 daha az su kullanır, bu nedenle halılar günler değil saatler içinde kurur. Bu, sizin ve ailenizin evinizin tadını daha erken çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

İstanbul Halı Yıkama

Birincil halı temizleme çözümümüz karbonatlıdır ve tıpkı soda gibi halınızın liflerine derinlemesine nüfuz ettiğinden, kiri halılarınızın derinliklerinden kaldırır, böylece size en kapsamlı temizliği sağlayan güçlü ekstraksiyon ekipmanımızla çırpılabilir. Ve geride kir çeken kalıntı kalmaz, böylece halılar daha uzun süre temiz kalır.

İstanbul Halı Yıkama

Koltuk temizleme hizmetlerimiz düşük su yöntemini kullanır, bu da çoğu buharlı halı temizleyicisinin kullandığı aşırı sudan kaynaklanabilecek halınızın altında daha az küf ve küf oluşumu riski olduğu anlamına gelir. Sert sabunlar veya kimyasallar içermeyen ve aileniz ve evcil hayvanlarınız için tamamen güvenli ve toksik olmayan tamamen doğal, yeşil sertifikalı bir temizlik çözümü kullanıyoruz.

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!