İstanbul Araç Koltuğu Temizliği

İstanbul Özveri Halı Yıkama ; Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun, en iyi şartlarda temizlenmesine olanak veriyoruz.

Kendini bu alanda ispat etmiş ekibimiz, araç koltuklarınızı büyük bir titizlikle temizlemektedir. Araç koltuklarınızın üzerinde zamanla oluşan leke ve bunun gibi olumsuz şeyleri giderebilmek için ekibimiz tüm olanaklarını kullanmaktadır. Kullandığımız özel kimyasallar ve modern buharlı veya koltuk yıkama makinaları sayesinde yatağınıza zarar vermeden kir ve inatçı lekeleri sorunsuzca temizliyoruz. Geriye sadece ilk günkü gibi duran koltuklarınız ve temizliğin odaya bıraktığı müthiş koku kalacak. Her Şey Yerinde Güzeldir.

istanbul Hadımköy Araç koltuğu Temizleme

İstanbul Hadımköy Araç Koltuğu Temizliği

Özveri Halı Yıkma: Halı temizleme işlemi tipik buharlı temizlemeden% 80 daha az su kullanır, bu nedenle halılar günler değil saatler içinde kurur. Bu, sizin ve ailenizin evinizin tadını daha erken çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

İstanbul Hadımköy Araç Koltuğu Temizliği

Birincil halı temizleme çözümümüz karbonatlıdır ve tıpkı soda gibi halınızın liflerine derinlemesine nüfuz ettiğinden, kiri halılarınızın derinliklerinden kaldırır, böylece size en kapsamlı temizliği sağlayan güçlü ekstraksiyon ekipmanımızla çırpılabilir. Ve geride kir çeken kalıntı kalmaz, böylece halılar daha uzun süre temiz kalır.

İstanbul Hadımköy Araç Koltuğu Temizliği

Araç Koltuğu temizleme hizmetlerimiz düşük su yöntemini kullanır, bu da çoğu buharlı halı temizleyicisinin kullandığı aşırı sudan kaynaklanabilecek halınızın altında daha az küf ve küf oluşumu riski olduğu anlamına gelir. Sert sabunlar veya kimyasallar içermeyen ve aileniz ve evcil hayvanlarınız için tamamen güvenli ve toksik olmayan tamamen doğal, yeşil sertifikalı bir temizlik çözümü kullanıyoruz.

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!