İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuk yüzeyi kumaş kaplamalı olan koltuk ve kanepe takımlarına yıkama işlemi yapılır. Koltuk üzerine dökülen sıvı alt kısımlardaki sünger kısma inerek silmeyle çıkaramayacağınız kalıcı lekelere dönüşürler. Yapacağınız silme işlemleri temizlemenin aksine daha fazla koltuk kumaşına yayılarak lekeler bütün koltuğa dağılmaktadır, yapmanız gereken Arnavutköy Halı Yıkama’yı arayarak gerekli işlemleri uzman kadromuza bırakmak

Müşteri Odaklı
Zamanında Teslimat
Uygun Fiyat

istanbul hadımköy koltuk yıkama

İstanbul Hadımköy Koltuk Yıkama

Özveri Halı Yıkma: Halı temizleme işlemi tipik buharlı temizlemeden% 80 daha az su kullanır, bu nedenle halılar günler değil saatler içinde kurur. Bu, sizin ve ailenizin evinizin tadını daha erken çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

İstanbul Hadımköy Koltuk Yıkama

Birincil halı temizleme çözümümüz karbonatlıdır ve tıpkı soda gibi halınızın liflerine derinlemesine nüfuz ettiğinden, kiri halılarınızın derinliklerinden kaldırır, böylece size en kapsamlı temizliği sağlayan güçlü ekstraksiyon ekipmanımızla çırpılabilir. Ve geride kir çeken kalıntı kalmaz, böylece halılar daha uzun süre temiz kalır.

İstanbul Hadımköy Koltuk Yıkama

Koltuk temizleme hizmetlerimiz düşük su yöntemini kullanır, bu da çoğu buharlı halı temizleyicisinin kullandığı aşırı sudan kaynaklanabilecek halınızın altında daha az küf ve küf oluşumu riski olduğu anlamına gelir. Sert sabunlar veya kimyasallar içermeyen ve aileniz ve evcil hayvanlarınız için tamamen güvenli ve toksik olmayan tamamen doğal, yeşil sertifikalı bir temizlik çözümü kullanıyoruz.

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!