İstanbul Stor Perde Temizliği

İstanbul Özveri Halı Yıkama ; Stor perdenizin markası ve modeli ne olursa olsun, en iyi şartlarda temizlenmesine olanak veriyoruz.

Siz veya bir aile üyeniz toza alerjiniz varsa, jaluzilerinizi Özveri Halı Yıkama tarafından profesyonelce temizletmenizi öneririz. Kötü kokuları gidermekle birlikte jaluziyi temizleyen ve sterilize eden özel ürünler kullanıyoruz. Ayrıca, jaluzilerinizdeki çok çeşitli lekeleri gidermek ve yeni gibi görünmelerini sağlamak için ürünlerimiz var.

Uzmanımız sizi evinizi ziyaret edecek ve panjurlarınız için mümkün olan en iyi temizlik çözümüne karar verecektir. Bu, panjurun durumuna ve türüne bağlı olarak yerinde veya saha dışı temizliği içerebilir.

istanbul Hadımköy Stor Perde Temizleme

İstanbul Hadımköy Stor Perde Temizliği

Özveri Halı Yıkma: Halı temizleme işlemi tipik buharlı temizlemeden% 80 daha az su kullanır, bu nedenle halılar günler değil saatler içinde kurur. Bu, sizin ve ailenizin evinizin tadını daha erken çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

İstanbul Hadımköy Stor Perde Temizliği

Birincil halı temizleme çözümümüz karbonatlıdır ve tıpkı soda gibi halınızın liflerine derinlemesine nüfuz ettiğinden, kiri halılarınızın derinliklerinden kaldırır, böylece size en kapsamlı temizliği sağlayan güçlü ekstraksiyon ekipmanımızla çırpılabilir. Ve geride kir çeken kalıntı kalmaz, böylece halılar daha uzun süre temiz kalır.

İstanbul Hadımköy Stor Perde Temizliği

Stor Perde temizleme hizmetlerimiz düşük su yöntemini kullanır, bu da çoğu buharlı halı temizleyicisinin kullandığı aşırı sudan kaynaklanabilecek halınızın altında daha az küf ve küf oluşumu riski olduğu anlamına gelir. Sert sabunlar veya kimyasallar içermeyen ve aileniz ve evcil hayvanlarınız için tamamen güvenli ve toksik olmayan tamamen doğal, yeşil sertifikalı bir temizlik çözümü kullanıyoruz.

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Arama Talebi!